Serwis partnerski Hosting Friko.pl


e-mail:

hasło:

Przypomnij hasło

BLANT » Katalog tagów

Poniższa lista zawiera najpopularniejsze wyrażenia występujące na stronach hostowanych przez Nasz serwis. Spis ten jest tworzony automatycznie, dlatego nie można wykluczyć, że pewne słowa mogą prowadzić do listy, na której mogą pojawić strony zawierającej materiały o treściach wulgarnych, erotycznych lub budzących kontrowersje. W przypadku próby wejścia na taką stronę Użytkownik zostanie poinformowany odpowiednim ostrzeżeniem. W wypadku, gdyby ostrzeżenie nie pojawiło się, a strona zawierałaby wyżej wymienione treści prosimy o poinformowanie Nas o tym za pomocą - do tego celu służy odnośnik: "zgłoś nadużycie".

Zgłoś nadużycie

1 3 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Strona główna » Katalog tagów » BLANT


  • Zaloguj Sieć Grafika Grupy dyskusyjne Katalog więcej » Szukanie zaawansowane Ustawienia Szukaj w Internecie Szukaj na stronach kategorii: polski Sieć Rezultaty od 1 - 21 z około 34 z za. pl z włączonym blant. (Znaleziono w 0, 30 sek. ) Porada: Możesz zaoszczędzić czas naciskając klawisz Enter zamiast przycisku "Szukaj":: Marihuana, Blant, Joint, Marycha, Maryśka ::Gdy blant jest już prawie spalony można robić shoty. Shot to przyjęcie dymu w sposób następujący: jedna osoba bierze do buzi blanta od strony żaru i dmucha . . .
  • marihuana.za.pl


  • Blant. 2 Co to jest Kickflip - Kopnięcie z półobrotu - Kop w jaja - Specjalna lufa z filtrem - Trik na desce - Specjalny rodzaj towaru (zajebiście kopie) . . .
  • www.lgl.za.pl


  • Kiedy blant jest spalony prawie do końca i trudno go utrzymać nazywamy go "roach" (karaluch, ja wolę określenie gwizdek). Można się zaopatrzyć w jakieś . . .
  • haszysz.za.pl